پخش ویدیو
شرکت صنعتی پویا پلیمر ظریف کار برتر با نام تجاری پایدار پلیمر فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات u-p.v.c در سال 1388 آغاز نمود.تولیدات این کارخانه شامل لوله و اتصالات سخت از سایز 20-250 میلی متر و با ضخامت های مختلف میباشد که در تخلیه فاضلاب ساختمانی ، ناودانی ، آبرسانی ، کشاورزی ، صنعتی ، مخابراتی و لوله محافظ هادی برق مورد استفاده قرار گرفته و همواره رضایت مصرف کنندگان را به دنبال داشته است .
همچنین آخرین دستاورد شرکت پایدار پلیمر ، تولید لوله های نانو مقیاس جهت بهبود کیفیت میباشد .محصول نانو محصولی است که کارکرد با ویژگی آن مبتنی بر فناوری نانو بوده و با فناوری نانو بهبود یافته است که باعث بهبود خواص مکانیکی محصولات نسبت به لوله های معمول است.

در ساخت لوله و اتصالات نانو، با بکاربردن نانو مواد علاوه بر کاهش قابل توجه صدای ایجاد شده، خواص مکانیکی آن از جمله مقاومت در برابر ضربه و کاهش شکنندگی نیز بهبود یافته است.
پرکننده‌های نانویی باعث افزایش استحکام، مدول و چقرمگی زمینه پلیمری می‌شود. این خواص غیر معمول به دلیل سطح ویژه بسیار بالای نانوذرات است.
با افزودن نانوذرات و قرارگرفتن این مواد بین ذرات پرکننده، ضربه پذیری و خواص الاستیک لوله ها نیز بهبود می یابد. آزمایشگاه مستقر در کارخانه مجهز به مدرنترین تجهیزات آزمایشگاهی می باشد و هر روز با کنترل فاکتورهای کیفی و انجام آنالیزهای شیمیایی, استاندارد ملی را رعایت نموده تا شرکت پایدار پلیمر محصولی با کیفیت مطابق با استاندارد روانه بازار کند. این واحد با نظارت مداوم بر کیفیت مواد اولیه و محصولات توانسته موجب افزایش بهره وری و ایجاد نوآوری شود تا شاهد محصولات با کیفیت باشیم. و با مصرف بهترین مواد اولیه از معتبرترین برندهای صنعت PVC توانسته ایم محصولات خود را از نظراستحکام، دوام و کیفیت در لیست برترین تولید کنندگان لوله و اتصالات U-PVC قرار دهیم.

10
سال تجربه
15
نمایندگی فعال
22
حضور در نمایشگاه
17
لوح تقدیر